774 746 401
Pomůžeme Vám k úspěchu v oblasti rozvoje zaměstnanců

Outdoor and Colours se zabývá tvorbou a realizací intenzivních firemních akcí a eventů s cílem motivace zaměstnanců. Pomáháme klientům v oblastech osobnostního rozvoje, vzdělávání a týmové spolupráce.

Outdoor and Colours s.r.o.

Řekli o nás

Spokojené firmy:

 

"Se společností O&C spolupracujeme již několik let. Je to náš partner na teambulidingové a animační práce, jak pro naši vlastní potřebu, tak pro potřebu našich zákazníků. Kolektiv O&C je mladý, avšak zodpovědný a profesionální, jež má své prodejní (animační) aktivity do detailu promyšlené a odborně provedené. Budeme se těšit na další spolupráce plné nových invencí. Mohu jen doporučit!"

X-media servis, s.r.o., Jakub Sedláček, jednatel

 

"S firmou Outdoor & Colours jsme se jako firma DECATHLON setkali poprvé v roce 2014, kdy jsme poptávali firemní událost pro naší společnost. Již od začátku nás zaujal jejich profesionální a individuální přístup, který dával tušit, že se jedná o skutečné profesionály. Samotná událost jen potvrdila naše domněnky. Akce splnila svůj účel na 100%, spousta zaměstnanců odhalila, co vše se v nich skrývá a díky zpětné vazbě nyní můžu jménem celé prodejny tuto společnost jen doporučit. Od roku 2014 nám firemní události nepořádá nikdo jiný než právě Outdoor & Colours."

Decathlon Ostrava, Adam Lasota, ředitel

 

"O&C nám dovede ušít na míru outdoorovou akci, neomezuje se pouze na svoji katalogovou nabídku, ale umí vše přizpůsobit požadavkům klienta. Tak je zajištěno, že každá akce je jedinečná. Zážitky a vzpomínky z jejich akcí si lidé dlouho pamatují, protože to je den, kdy prožili něco neobvyklého a pravděpodobně také úplně nového. Ale čeho si nejvíce cením je výborná komunikace a opravdová snaha maximálně vyjít vstříc klientovi, bez ohledu na nabídku."

Decathlon Brno, Ondřej Krása, ředitel

 

"Letos v červenci jsme se obrátili na firmu Outdoor & Colours s.r.o, aby nám pomohli zrealizovat firemní teambuilding. Jednalo se o akci pro cca 60 lidí, včetně ubytování. Musím ocenit výbornou spolupráci od samého počátku. Firma nám byla schopna připravit aktivity dle našich požadavků, včetně zajištění ubytovacích prostor i občerstvení. Mix vybraných aktivit byl velmi pestrý a splnil veškerá naše očekávání nebo je spíše i předčil. Aktivit se mohli účastnit všichni zaměstnanci, ať už mladší nebo starší. Zažili jsme spoustu zábavy i lehkého adrenalinu. Dojmy všech účastníků byly veskrze pozitivní. Celý tým Outdoor & Colours byl velmi příjemný a profesionální. Jsem si jist, že pro příští teambuilding zůstaneme věrni Outdoor & Colours a naprosto s čistým svědomím bych je doporučil i komukoliv jinému."

Manutan, s.r.o., Radek Urban, finanční ředitel

 

"Společnosti Outdoor & Colours jsme svěřili doprovodný soutěžní program při finále našeho tradičního vzdělávacího projektu Hledej pramen vody. Každoročně se ho zúčastňuje přes tisíc školáků z Ostravy a okolí, kteří se při něm dozvídají důležité informace o vodě a její ochraně. Náročnou práci s dětmi zvládl tým Outdoor & Colours na výbornou. Projevil potřebnou odbornost, empatii i hravost a získal si sympatie dětí. Přispěl tak k úspěchu projektu, který je pozitivně hodnocen jeho účastníky i odbornou veřejností."

Ostravské vodárny a kanalizace, a.s., Ing. Radka Vanková, vedoucí oddělení vztahů s veřejností

 

"Firma O&C pro nás již od roku 2013 připravuje firemní rodinné dny s aktivitami pro malé i velké účastníky. I když je to stále náročnější, lektoři z O&C na každý ročník připravují nové originální téma akce. Náplní dne bývají show, workshopy, pohybové i kreativní aktivity a jiné tematické atrakce. Naše letitá spolupráce svědčí o příjemné komunikaci a spolehlivosti firmy. Těšíme se na další nápady z dílny O&C."

TRASKO, a.s., Petr Kapounek, ředitel

 

S O&C jsme pořádali velký firemní den pro zaměstnance firmy a jejich rodiny. Téma Western day jsme zvolili ve spolupráci s O&C. Rekvizity, kulisy a výzdoba změnila rázem sportovní areál ve westernové městečko. Na akci dorazilo skoro 800 účastníků. Od nejmenších dětí po dědečky a babičky, nikdo se nenudil. Organizátoři pro ně připravili aktivity ve western stylu, dojila se kráva, krotil divoký býk, řezalo dřevo, pojídaly pikantní fazole. Ze strany O&C bylo vše perfektně zorganizované a zvládnuté.

HYUNDAI GLOVIS Czech Republic s.r.o., Ing. Jan Zatloukal, HR/GA A. Manager

 

"Ve spolupráci se společností Outdoor & Colours jsme uskutečnili firemní sportovně-společensky laděnou akci pro naše zaměstnance. Neměli jsme doposud žádnou zkušenost s realizováním teambuildingu, ale byli jsme mile překvapeni organizací i náplní akce. Strávili jsme celý den lehkým sportováním a zábavou. Mezi kolegy zněly jen slova spokojenosti nad organizováním akce."

MG Odra Gas, spol. s r. o., Jaromíra Maulerová, asistentka jednatele

 

"První zkušenost s Outdoor & Colours a určitě ne poslední. Teambuilding pro 50 zaměstnanců byl naprosto bezchybně připravený a navzdory nepříznivému počasí nám tým okolo pana Čtvrtníčka připravil zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Děkujeme a příští rok na viděnou!!!"

Audit Profesional, spol. s.r.o., Ing. Michal Jelínek, Ph.D., jednatel společnosti 

 

 

Spokojené školy:

 

"Služby agentury Outdoors and Colours poptáváme už čtvrtým rokem. Jako mezinárodní škola máme specifické požadavky kvůli kulturním odlišnostem studentů a učitelů. Agentuře Outdoors and Colours se vždy podařilo sestavit program tak, aby byl smysluplný, stmelující, a přitom citlivě reflektoval kulturní rozdíly. Co si dále na nich cením? Rychlou komunikaci, maximální snahu o spokojenost klienta, schopnost flexibilně reagovat, a to vše pořád v pohodové atmosféře. Lze jim dát plnou důvěru."

International School Of Ostrava, Renata Paličková, zástupce ředitele

 

"Se společností O&C spolupracujeme sice teprve druhým rokem, alu již teď můžeme říci, že tato velmi příjemná a profesionální spolupráce bude pokračovat i v dalších letech. Pro naše žáky společnost O&C organizuje cyklo-turistický kurz, který má u našich žáků velkou oblibu, a to nejen u nich. Nadšeni jsou z této akce i rodiče a v neposlední řadě také pedagogové. Vše je totiž perfektně připraveno a zorganizováno. Profesionální jednání, zkušení instruktoři, přátelský přístup - to a samozřejmě mnohem víc pro nás charakterizuje O&C."

ZŠ Ostrava-Petřkovice, Mgr. Monika Konečná, ředitelka školy

 

"Firma O&C organizovala sportovní olympiádu, které se děti naší školy zúčastnily. Sportovní aktivity byly dětmi přijaty s nadšením a organizaci firma zvládala výborně. Proto jsme O&C oslovili, aby pro naše děti připravili na školu v přírodě nejen sportovní, ale také aktivity zaměřené na EVVO. Vše dopadlo skvěle, určitě znovu firmu oslovíme." 

ZŠ Dětská, Ostrava-Poruba, Mgr. Zuzana Škapová, ředitelka školy

 

"Agentura Outdoors & Colours je pro nás partnerem, bez kterého bychom si již druhý rok nedokázali představit organizaci různých akcí naší mateřské školy pro děti a rodiče, ale také pro děti a rodiče z okolí, které naši mateřskou školu nenavštěvují. Velmi spokojeni jsme byli se zajištěním čtrnáctidenních ozdravných pobytů pro děti, a to po stránce organizační i obsahové. Pobyty byly u dětí velmi oblíbené a pedagogové je z profesionálního hlediska hodnotili velmi pozitivně. Spolupráce Agentury Outdoors and Colours s naší mateřskou školou probíhala vždy v pohodové atmosféře, je naplněna snahou vyjít nám maximálně vstříc v souladu s našimi požadavky. Rádi budeme v této spolupráci pokračovat i v následujícím období."

Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, PhDr. Jarmila Chlopková, ředitelka mateřské školy 

 

"S Outdoor & Colours spolupracujeme již šestým rokem a jsme vždy maximálně spokojení, jejich služby můžeme jen doporučit."

ZŠ Šenov, Mgr. Antonín Vajda, učitel

 

"Již sedmým rokem spolupracujeme se společností Outdoor & Colours při pořádání Letního sportovního kurzu. Jsme s ní maximálně spokojeni pro jejich profesionalitu, přístup a nápaditost. Vždy nám ochotně vycházejí vstříc a přizpůsobují program našim požadavkům. Jejich služeb si vysoce ceníme."

Gymnázium s SOŠ Cihelní, F-M, Mgr. Pavel Mynář, učitel

 

"Sportovní kurzy školy ve spojení s firmou O&C = fantastická věc. Naše střední škola již několik let spolupracuje s touto společností při pořádání sportovních kurzů. Důvodem počátku spolupráce byl upadající zájem studentů o jakékoliv sportovní aktivity a již jsme byli bezradní, jak studenty motivovat k plné účasti na sportovním kurzu. Obrátili jsme se proto na O&C. Tato profesionální firma připravila studentům tak pestrý program, že jsme byli v úžasu, jak naši "líní" studenti jsou plní elánu, když je vedou mladí zkušení instruktoři. Vše probíhalo formou dobrovolnosti a nesmírné zábavy. Studenti si mnohokrát sáhli i na dno svých fyzických sil, ale s úžasným pocitem spokojenosti. Vybavení firmy pro pořádání různých aktivit bylo na vysoké úrovni a na rovinu, školy by se na taková vybavení z finančních důvodů nezmohly. Instruktoři byli vždy skvělí a se studenty to opravdu umí. Když k tomu připočtu velmi dojemné rozloučení poslední večer, hodnotím akce O&C jako skvělé. Je pravdou, že si žáci něco připlatí, ale nikdo na konci nelitoval a byl velmi spokojen. Karta se otočila, o tyto sportovní kurzy máme mezi studenty obrovský zájem. Studenti mi dodnes chodí děkovat, že mohli být u toho. Děkuji moc za spolupráci."

Gymnázium a Obchodní akademie Orlová, Mgr. Roman Funk, učitel

 

"S firmou Outdoor & colours jsme spolupracovali již podruhé a to v rámci uspořádání animačního programu pro děti na klimatickém pobytu. Chtěla bych vyzdvihnout nápaditost a atraktivitu animačního programu a především profesionální práci mladých animátorů. Ti byli schopni děti nadchnout pro různé společenské a sportovní hry nejen v přírodě. Kladně také hodnotím vzájemnou komunikaci a ochotu vyjít vstříc k maximální spokojenosti učitelů i žáků. Firmu Outdoor & Colours mohu jen doporučit a věřím, že s ní nespolupracujeme naposledy."

Gymnázium Ostrava-Hrabůvka, Mgr. Jana Sládková, učitelka

 

"Letos jsme absolvovali již pošesté sportovně turistický kurz, který pro nás organizuje firma Outdoor & Colours - a jako vždy s naprostou spokojeností a pocitem profesionálně vykonané práce. Instruktoři jsou schopni stoprocentně zapojit všechny účastníky kurzu a dokázat jim, že hranice jejich vlastních schopností jsou dále, než předpokládali. Organizace práce i materiálové vybavení je na vysoké úrovni, proto budeme s touto firmou určitě spolupracovat i v dalších letech."

Mendelova střední škola Nový Jičín, Mgr. Zdeněk Lédr, učitel

 

"Outdoor & colours jsme oslovili pro realizaci školy v přírodě. S jejich službami, jak po stránce organizační, tak s prací samotných animátorů, jsme byli maximálně spokojeni.  Pracovali na 100%, vždy se nám snažili vyjít vstříc. A co je nejdůležitější, děti byly tak nadšené, že nechtěly odjet domů. A to je ta nejlepší zpětná vazba. Letošní školní rok se opět těšíme na spolupráci."

MŠ Edvarda Beneše, Opava, Mgr. Iva Glombová, učitelka

 

V letošním roce jsme poprvé využili možnosti zajištění programu na švp Rejvíz animátory z Outdoor & Colours. Byla to pro nás velká neznámá, nevěděli jsme, jak budou děti reagovat a jak naopak animátoři zvládnou funkci organizátorů, vychovatelů, bavičů a kamarádů. Byly jsme velmi mile překvapeny. Po upřesnění některých organizačních záležitostí spolu s učiteli v prvních dnech pobytu, vše probíhalo v pohodě, podle pravidel a děti byly programem nadšené a animátory si oblíbily. Program byl pestrý a přizpůsobovaný počasí, pro děti to bylo něco nového a moc se jim to líbilo. Učitelé se mohli, ale nemuseli odpoledních programů zúčastňovat a kdykoliv tak na program nahlédnout, popřípadě mít k němu nějakou věcnou připomínku. Určitě budeme mít o animátory zájem i v budoucnu.

ZŠ V.Košaře 6, Ostrava-Dubina, Mgr. Andrea Záviská, učitelka

 

"Organizace Outdoor & Colours byla s nám na ozdravném pobytu poprvé. Program byl zaměřený na cestování kolem světa. Každý den se děti seznámily s jiným státem a jeho zvyky. Již při rozcvičce se lektoři snažili danou zemi dětem přiblížit, ať hudbou nebo oblečením. Všechny aktivity byly vhodně zaměřeny na poznávání světa. Děti hodně soutěžily, hrály sportovní hry. Na závěr bychom chtěli poděkovat lektorům za vstřícný přístup k dětem a učitelům."

ZŠ Pěší, Ostrava-Muglinov, Mgr. Kamil Krahula, ředitel školy

 

"Služby agentury Outdoor and Colours využíváme již řadu let, je to pro nás tzv. sázka na jistotu. Organizátoři jsou schopni připravit program "na míru" širokému věkovému spektru našich žáků. Práce instruktorů je vždy profesionálně odvedená a setkává se s velkým nadšením u účastníků kurzů.. Nezbývá než doufat, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat."

ZŠ a MŠ Prameny, Karviná, Mgr. Marcela Macošková, ředitelka školy

Postup spolupráce

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku z webu nebo zavolejte. Čím více informací nám poskytnete, tím přesnější a kvalitnější nabídku Vám budeme schopni připravit.
  • Domluvíme si schůzku, kde blíže probereme Vaše představy o spolupráci a navrhneme vhodná řešení.
  • Pošleme Vám připravený projekt.

Kontaktuje nás. Rádi se Vám budeme věnovat.

Domluvit konzultaci

Jednoduše nás kontaktujte, ke každému přistupujeme individuálně a projekty zpracováváme vždy na míru.

E-book ZDARMA!

Věděli jste že 70% zaměstnanců českých firem se neradi účastní teambuildingových akcí?

Stáhněte si e-book zde!
"Nikdo z nás nemůže změnit včerejšky, ale všichni můžeme změnit zítřky." Colin Powell

Chlubíme se

Disk golf
Disk golf
Detektivní hra Gangy
Detektivní hra Gangy
Výcvik skalního lezení
Výcvik skalního lezení
Outdoor trophy
Outdoor trophy
Boyard
Boyard
Boyard
Boyard
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Dynamics
Dynamics
Family day
Family day
Formule jedna
Formule jedna
Family day
Family day
Boyard
Boyard
Slack line
Slack line
Babylonská věž
Babylonská věž
Outdoor trophy
Outdoor trophy
Family day
Family day
Formule jedna
Formule jedna
Outdoor trophy
Outdoor trophy
Tematická konference
Tematická konference
Ostravské školní hry
Ostravské školní hry
Outdoor trophy
Outdoor trophy
Survival 24
Survival 24
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Outdoor trophy
Outdoor trophy
Beach ragby Ostrava
Beach ragby Ostrava
Canyoning
Canyoning
Team art
Team art
Formule jedna
Formule jedna
Výcvik skalního lezení
Výcvik skalního lezení
Team art
Team art
Family day
Family day
Zavřít

Jak na teambuilding?

Stáhněte si ZDARMA e-book:
7 praktických rad pro přípravu a realizaci nezapomenutelného Teambuildingu